775622655 info@dobryden.eu

Každému se po nějaké době může stát, že najednou začne být nespokojený s tím, jak vypadá interiér v tom či jiném pokoji. Barva na zdi vás už nebaví, nebo nějaký trend, který jste doma uplatnily už není tak inspirativní nebo zábavný. Je to něco, čemu se nedá předejít a člověk potřebuje čas od času změnu. Ne pokaždé však máme čas, peníze nebo motivaci na velké interiérové proměny. Naštěstí existuje několik malých změn, které vytvoří dojem velkého rozdílu. A ve svém domově se budete opět cítit pohodlně. 

 

Přidejte něco na zeď

Upravit kus stěny je způsob, jak udělat menší nenáročnou změnu, která bude však výrazná. Můžete na světlý nátěr přidat různé barevné vzory, přetřít jednu stěnu na úplně novou barvu a pokud máte z tak velké změny strach, popřemýšlejte o samolepkách na zeď. Existuje plná škála různých vzorů a v momentě, co se vám přestanou líbit je lehce sundáte. Nebo na stěnu přidejte poličky na knihy či květiny, obraz nebo plno fotek. I to vše pokoj oživí.

 

Vyměňte záclony či závěsy u oken

Pokud máte velká okna, která zakrýváte záclonou či závěsy, jednoduše je vyměňte za jiné. Je to změna, kterou provedete během chvíle a rozdíl bude doopravdy znát. Navíc různých variant závěsů je dnes již skoro nevyčerpatelně mnoho. Máte tedy jistotu, že najdete něco, co se vám bude líbit.

 

Nový koberec

Koberec dokáže pokoji dodat hřejivý pocit a také místnost zajímavým způsobem rozdělit. Proto když potřebujete změnu, nový koberec je optimální řešení. Nemusí být ani přehnaně velký. Když zvolíte dobré barvy a umístění, budete svůj staronový pokoj opět milovat.

 

 

Nové povlečení

Postel je centrem každé ložnice a toho, jak vypadá, si všichni všimnou jako první. Proto jiné povlečení dá pokoji nový náboj a vy se v něm budete opět cítit spokojeně. Nebojte se sáhnout po povlečení v různých barvách nebo se zajímavými vzory.

Vyměňte polštářky na pohovce

Skoro každý má na své pohovce několik polštářků. Dělají pokoj zajímavější a sezení na pohovce pohodlnější. A pokud je vyměníte za jiné, jinak barevné nebo vzorované, hned bude výsledný dojem z obývacího pokoje jiný. Nebojte se polštářky měnit pravidelně – podle ročního období nebo klidně podle vaší nálady. Je to rychlá a nezávazná změna, která vás bude zaručeně bavit.

 

Vyměňte kliky, držáky a kohoutky

Na první pohled se to nezdá, ale pokud vyměníte i jen jednu z těchto věcí, změna ve vnímání pokoje bude okamžitá. Můžete kohoutek sladit s držáky na skříňkách a s klikou, nebo udělat všechno rozdílné. Ve fantazii se meze nekladou. Navíc existuje již mnoho různých provedení od všech zmíněných věcí.

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu