775622655 info@dobryden.eu

Vymýšlet každý rok nové a nové dárky pro své blízké je mnohdy velmi náročné. Každý z nás se snaží koupit něco, co se bude líbit a zároveň něco originálního, co příjemce nadchne. Pokud jste se nyní před Vánocemi ocitli v inspiračním bloku, máme pro vás velmi zajímavé a originální řešení. Dárkové bedny s páčidlem pro muže nebo dárkové truhly s pilkou pro ženy se stanou dárky, které překvapí, pobaví a navíc si zajisté každý užije jejich obsah. 

 

Damboxeo Truhla s Proseccem

 

Překvapení v hlavní roli

Každý miluje překvapení, muži i ženy. A toto překvapení nestačí jen vybalit z papíru, obdarovaný se k němu musí dostat svojí silou a šikovností. Nedáváte tedy jen předmět, ale tak trochu i zážitek. Pravděpodobně také pro všechny přihlížející. Stanou se svědky toho, že se jejich příbuzní nebo přátelé, možná poprvé v životě, chopí páčidla nebo pilky, aby se ke svému dárku propracovali.

 

Dárková Army bedna pro milovníky fitness

 

Obsah, který nezklame

Ať hledáte dárek pro manžela nebo manželku, sestru, bratra, děti, rodiče nebo kolegy, najdete téměř vždy ideální truhlu nebo bednu. Jejich obsah se totiž prodává v obrovském množství variant a slouží jako zábavnější příbuzný klasických dárkových košů. Stačí tedy sáhnout po takové variantě, která přesně sedne stylu a chuti obdarovávaného – ať už je milovníkem kávy, vín, čokolády, rumu, whisky nebo piva. Správnou bednu nebo truhlu najdete, i pokud hledáte něco jiného než jídlo a pití. Existují varianty s kosmetikou (vlasovou, tělovou, pleťovou) nebo plné vůně, v podobě svíček a vonných tyčinek. Nabídka je doopravdy široká a pro každého se rozhodně něco najde. Přehlednou nabídku najdete zde.

 

Damboxeo Truhla pro gurmánku

Damboxeo Truhla s VLASOVOU kosmetikou

Bedna pro pivaře Premium

Dárková Army bedna pro rybáře

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu