775622655 info@dobryden.eu

Toto lanové centrum se nachází v Brně a je umístěno do nádherného lesního prostředí v okolí řeky Svratky. Tento areál je určený pro milovníky zábavy i adrenalinu všech věkových kategorií. Každý návštěvník zde zažije netradiční zážitky spojené s pobytem a pohybem v korunách stromů. Průvodce tvoří kvalifikovaní a vyškolení instruktoři, kteří dohlížejí na bezpečnost během pobytu. Mají z úkol seznámit návštěvníky s bezpečnostními pravidly, zapůjčí potřebnou výstroj (jistící úvazek, rukavice, přilba) a zkontrolují její správné používání.

Lezecké trasy různých obtížností

V areálu se nachází několik různě obtížných tras uzpůsobených především věkovým možnostem návštěvníků. Pokud jste nikdy tento způsob aktivit nezkoušeli, můžete začít tou nejjednodušší a postupně se posouvat dál.

Pro rodiny s dětmi

Mauglího dětská trasa je vytvořena pro nejmenší návštěvníky a je vhodná pro děti od čtyř let, do výšky 100 cm. Děti si mohou vyzkoušet deset překážek, jež jsou zavěšeny ve výšce 2-4 metry. K dispozici jsou lávky, žebříky nebo sítě. Na konci trasy na děti čeká houpačka.

Bálúova Junior trasa je určena především pro mladší návštěvníky. Jedná se o trasu s dvaceti překážkami. Její délka je 180 metrů. Podmínkou je minimální výška lezce 120 cm. Středně obtížná je trasa základní, která je zároveň nejdelší. Je zde připraveno 33 překážek a délka trasy je 356 metrů. Minimální výška lezce je stanovena na 140 cm. Nejnáročnější je Šer Chánova adrenalinová trasa, jež je určená pro odvážné a zdatné lezce.

Další možnosti parku

Kromě lezeckých tras v parku naleznete i další sportovní aktivity. Patří mezi ně tenis, volejbal, nohejbal, fotbal a celá řada halových aktivit. Mezi lákadla patří trampolína, bangee trampolína, skákací boty nebo chůze na chůdách. Pro sportovní aktivity je využívána i Svratka, na níž si můžete vyzkoušet jízdu na kanoi, kajaku nebo raftu.

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu