775622655 info@dobryden.eu

Psací stůl potřebuje téměř každý, ať už ke studiu, práci, oddechu u počítače nebo k nějaké kreativní činnosti. Občas ale může mít problém s tím, jaký vybrat a kam ho umístit. Zvlášť, jestli máte menší pokoj. V článku níže si ukážeme, jaké druhy stolů se hodí i do menších prostorů. 

 

Klasický stůl

Jednoduchým, ale přesto elegantním, řešením je zvolit krátkou desku stolu se čtyřmi rovnými nohami. A samozřejmě podle potřeby se šuplíky. Takový typ stolu seženete v mnoha provedeních – z nejrůznějších materiálů a v téměř jakékoliv barvě. Přesto, že je to řešení prosté a na první pohled bez nápadu, se správně zvolenými doplňky a židlí, se z něj stane příjemné místo, pro každého, kdo tam bude trávit čas.

 

Skládací stůl

Toto řešení je vhodné pro lidi, kteří u stolu nebudou pracovat nebo studovat pravidelně či dlouho. Skládací stůl si vždy, když ho potřebujete vyndáte a po skončení zase složíte a uklidíte. V místnosti tak ušetříte mnoho místa, které můžete využít lépe.

 

 

Rohový stůl

Rohový stůl je perfektním řešením pro malý pokoj, ve kterém na něj můžete vyhradit jeden roh. Největší předností takového řešení je, že získáte mnohem větší pracovní plochu než u klasického stolu. Navíc vám vznikne prostor pod deskou, který můžete zaplnit šuplíky na vše podstatné. Rohový stůl v místnosti také vynikne jako zajímavý moment interiéru.

 

Vestavěný stůl

Dalším řešením je stůl propojit se sestavou skříní, poliček nebo polic. Takové sestavy seženete buď již hotové, nebo si je můžete nechat navrhnout na míru. Využitím této možnosti ušetříte hodně místa a hodí se tak i pro prostory, ve kterých je nutné uvažovat o každém centimetru.

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu