775622655 info@dobryden.eu

Srpen je vrchol prázdnin. Jakmile učiníte důležité rozhodnutí, dohodnete se na datu dovolené s nadřízeným, vyvstává klíčová otázka: kam vyrazit. Existují samozřejmě tisíce možností, ale my představíme ta nejlepší místa pro srpnovou dovolenou.

Kanárské ostrovy, poslední země v Evropě

Kde na dovolenou? Co tak na Kanárských ostrovech? Mírné klima Kanárských ostrovů vám umožní relaxovat na pláži a teplé oceánské vody umožní příjemnou koupel. Nemusíte se však obávat vražedného tepla, které vám dodá energii. Během vašeho pobytu bude jistě příjemná teplota přesahující 25 stupňů. Nezapomeňte také, že srpen je měsícem nejúžasnějších meteorických dešťů po celý rok. Kanárské nebe, které je považováno za nejčistší v Evropě, určitě umožní pozorování noční oblohy.

Chorvatsko pro bezstarostnou dovolenou

Srpen v Chorvatsku je skvělý nápad pro aktivní cestovatele i turisty, kteří rádi relaxují na pláži. Dny jsou zde obvykle slunečné a bezvětrné, což zajišťuje velké pohodlí při odpočinku. Sever, jih, západ, východ, ve skutečnosti stojí za to vidět celé Chorvatsko. Každý jeho kus je jediný svého druhu. Rozmanité pobřeží, majestátní vodopády a krásné dinarské hory, které sestupují přímo k moři, ohromí každého. Bohatství památek v Dubrovníku, Splitu nebo Pule je zase příležitostí k objevování mnoha historických zajímavostí.

Kouzelná Černá Hora čeká na objevení

Kde na dovolenou? Vyberte si Černou Horu! V srpnu je slunce vidět na obzoru asi 11 hodin. Pokud tedy hledáte místo s perfektním počasím, Černá Hora bude to pravé. Přidáme-li k této nádherné azurové vodě i malebné zátoky, jsme přesvědčeni, že se budete chtít vrátit do oslnivé Černé Hory více než jednou. Během černohorských prázdnin nezapomeňte ochutnat místní speciality, mezi kterými nesmí chybět Čevapčiči, což jsou grilované mleté tyčinky a šopský salát.

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu