775622655 info@dobryden.eu

Každý, ať už student nebo pracující, má rád státní svátky, zvlášť když vychází, tak že se díky nim prodlouží víkend. Několik dní volna pak znamenají možnost někam odjet nebo vyrazit. Popřípadě si jen pořádně odpočinout doma. Dál od pracovních nebo školních povinností. A pokud ještě potřebujete někam vyrazit, něco zažít, přikládáme seznam svátků a dní volna, které ještě do konce roku zbývají. 

 

 

  • 28. září 2020 (pondělí) – Den české státnosti
  • 28. října 2020 (středa) – Den vzniku Československa
  • 17. listopadu 2020 (úterý) – Den boje za svobodu a demokracii
  • 24. prosince 2020 (čtvrtek) – Štědrý den
  • 25. prosince 2020 (pátek) – 1. svátek vánoční
  • 26. prosince 2020 (sobota) – 2. svátek vánoční

Jak je tedy vidět, několik prodloužených víkendů si ještě užijeme. A ačkoliv je díky současné situaci náročné cokoliv plánovat, několik zbývajících dní volna by stálo za využití a vydat se někam mimo město. I kdyby jen proto, aby si člověk vyčistil hlavu.

Rozhodně stojí ještě za zmínku, i když jde už o rok následující, že Nový rok, tedy 1.1.2021, vychází na pátek. To tedy znamená, že se někteří z nás do práce, a všichni do školy, vrátí až 4.1.2021. To už někomu může udělat radost.

A pokud se doopravdy ještě někam chystáte, máme pro vás několik tipů na podzimní/ zimní pobyty v České republice. Jedná se o populární Beskydy, Krkonoše, Šumavu a Jeseníky. Jsou oblasti, které si užijete i mimo horké léto.

 

 

 

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu