775622655 info@dobryden.eu

Vánoce se neúprosně blíží a spolu s tím vrcholí i nákupy dárků. To může být letos ale těžší než obvykle. Internetové obchody a doručovací společnosti kvůli přetlaku nestíhají, a zajít volně do obchodu nemusí být pro některé z nás bezpečné, nebo kvůli karanténě úplně nemožné. A pokud jste se ocitli v podobně svízelné situaci, nebo jenom nevíte, co koupit, máme pro vás elegantní řešení v podobě dárkových poukazů. Máte jistotu, že něco takového nezůstane zaprášené ležet na poličce, jejich nákup je z domova hotový za pár minut a navíc pro každého ve svém okolí budete schopni najít ideální poukaz. Ať už je to poukaz na zážitek, do divadla nebo třeba na pobyt. 

 

Pro prarodiče

Tady se nabízí hned několik možností a záleží na zvážení, co vaše prarodiče potěší nejvíce. Pokud jsou ještě schopni společně cestovat, hodí se pobyt v nějaké jejich oblíbené části republiky nebo dokonce někde v lázních. Takový pobyt je potěší a ještě jim pomůže. Pokud už jsou ovšem sami, hodí naplánovat nějaký pobyt či výlet tak, abyste si mohli užít spolu s nimi. 

 

Pro rodiče

Nejlepší dárek pro rodiče je takový, kde si budou moci odpočinout. Bez dětí, vnoučat. Hodí se tedy pobyt někde, kde je možnost využít hotelový wellness. Pokud jsou aktivnější, bude ideální pobyt v místech, odkud je možné vyrazit na zajímavá místa – ať už pěšky nebo na kole. Pokud ale nechcete dávat z nějakého důvodu jako dárek pobyt, zkuste poukazy na jiné věci. Někteří rodiče ocení lístky do divadla, někoho by mohl nadchnout adrenalinový zážitek, nebo naopak relaxační den v nějakém beauty salonu.

 

Pro partnera

Tady každého jako první napadne nějaký romantický pobyt. A proč vlastně ne. Romantické dárky nejsou záležitostí čistě valentýnskou. Partner určitě ocení krásný víkend v relaxačním wellness. Ale i zde se nabízí možnosti jiných nepobytových poukazů. Krom už zmiňovaných adrenalinových nebo kulturních zážitků, se nabízí třeba ty gurmánské. Užijte si romantickou večeři při svíčkách v krásné restauraci, nebo degustaci nějakého partnerova oblíbeného alkoholického nápoje. Populární jsou degustace whisky, rumů nebo vín.

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu