775622655 info@dobryden.eu
Vyberte stránku

Dobrý den,

dovolte, abychom Vám představili life-stylový portál DobrýDen.EU. Naším hlavním a dlouhodobým cílem je motat Vám hlavu kreativními možnostmi trávení volného času. Naše specializace je prostá – kvalita, objevování, adrenalin, novinky. Jinými slovy nabídky kvalitních zážitkových pobytů, objevování neznámých míst, extravagantních pokrmů i potřebných věcí. Předkládat Vám budeme také adrenalinové situace ve vzduchu, na vodě či souši. Naše portfolio doplníme o novinky z oblasti dekorativního zboží a elektroniky.

Úkolem našeho týmu je zhodnotit léta praxe v oblasti online zážitkování a získat vaší spokojenost, vaše doporučení, vaší zákaznickou loajalitu a vaše ocenění. Zkrátka vytvořit vám dobrý den.

Hodnoty, kterých si ceníme, v dnešní době ztrácí na významu – společný prožitek a radost, svobodný život, obyčejné přátelství a třeba i šálek ranní kávy, který dokáže zlepšit náladu.

Proto, pokud vám některá z našich nabídek přinese příjemné pocity, sdílejte je i s námi, budeme rádi a splníte nám tím i naše sny.

A jak to bude vypadat konkrétně?

Zážitky jsou rozděleny do několika kategorií podle toho, co vás zajímá nejvíce. Jsou vytvářeny exkluzivně pro portál DobrýDen.EU – originálním složením, termíny nebo dodatečnými službami.

Ceny akcí, které sjednáváme s našimi prověřenými partnery, jsou vytvářeny tak, abyste si mohli nevšední představení či menu vychutnat výhodněji než je běžné. Na druhou stranu je třeba počítat s tím, že nestandardní klientská péče něco stojí.

Přejeme všem dobrý den, dobrou noc a šťastnou ruku při výběru volnočasového programu.

Tým portálu DobrýDen.EU
info@dobryden.eu

Doporučujeme

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu