775622655 info@dobryden.eu

Irsko je díky své scenérii plné přírodní krásy a množství věcí, které lze vidět a dělat, vysněným turistickým cílem. Znáte důvody, proč navštívit Irsko?

Vychvalovaná krajina

Irské ohromující scenérie a nedotčené oblasti jsou stále jeho hlavním lákadlem, díky čemuž milovníci cestování hlasovali v anketách začátkem tohoto roku a zvolili Irsko jako jednu z nejkrásnějších zemí světa. Malebná místa jako Ring of Kerry, Moherské útesy a oblast Connemara v Galway pokračují v zaplňování návštěvníků úžasem. Své kouzlo mají i skály a útesy, které stojí za vidění.

Nejdelší definovaná pobřežní cesta na světě

Irsko umí hrát na svou sílu a tvrdě se snažilo posílit profil turistických stezek, jako je divoká Atlantická cesta, 2 600 kilometrů (1600 mil) podél západního pobřeží (plus části severu a jihu), které je nejdelší definovaná pobřežní cesta na světě. Obojí spolu s pobřežní hrází mezi Belfastem a Londonderry nabízí úchvatný výhled a celou řadu místně zajímavých míst. Vydejte se na velký okruh Irskem a objevte i tuto krásnou cestu.

Prvotřídní ubytování

V Irsku existuje několik skutečně úžasných míst: od hotelu Ballyfin Demesne v hrabství Laoise, který byl zvolen nejlepším hotelem na světě, až po rozlehlé zámecké hotely, jako je hrad Ashford, v hrabství Mayo.

Jeden z nejstarších jazyků na světě

Irský jazyk je jedním z deseti nejstarších jazyků, o nichž se dnes mluví. I když budete pravděpodobně muset hledat komunitu Gaeltacht (irsky mluvící), abyste ji slyšeli plynule, stojí za to slyšet starodávný jazyk stále v každodenním používání.

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu