775622655 info@dobryden.eu

Nebuďte smutní, že je léto skoro u konce. Místo toho přemýšlejte o všech báječných podzimních výletech, které můžete podniknout. Cestování v září a říjnu je obvykle mnohem levnější než během vrcholných letních měsíců. Vypravit se můžete za teplem k moři nebo naopak poznávat krásy České republiky a všechna její zákoutí.

Vyrazit na celodenní či víkendový výlet můžete s přáteli, sami i s dětmi. V případě, že nehodláte opustit hlavní město, i zde se najde celá řada rozmanitých výletů, akcí a pochopitelně památek, které jste jistě ještě nestihli navštívit. Praha a okolí jsou velmi rozmanité a bohaté na zážitky. Zajímavou lokalitou v okolí Prahy jsou například Voděradské bučiny, což je přírodní rezervace nedaleko Říčan. Udělat si můžete výlet trochu dále na České středohoří.

Milovníci turistiky mohou na vlastní oči spatřit krásu našich hor v Beskydech. Ať už se ubytujete v hotelu nebo v soukromí, Beskydy vám nabídnou mnoho možností výletů, wellness pobyty a odpočinek. Nezapomeňte si posbírat houby, projít se po lesích. Vyjít můžete na Pustevny, Lysou horu, Smrk a další beskydské vrcholy.

Na řadě míst však sezona jen tak nekončí, proto se můžete vydat na prohlídku mnoha českých i slovenských hradů a zámků. Vypravit se rovněž můžete za adrenalinovými zážitky, na lanovou či bobovou dráhu s dětmi, oblíbené jsou stezky v korunách stromů. Milovníci vína mohou zamířit na jižní Moravu a ochutnat letošní sběr. Okolí Pálavy a Mikulova vám umožní procházku zakončit návštěvou vinného sklípku.

Pokud plánujete delší výlet, vypravte se na Slovensko, kde hrají Vysoké Tatry všemi barvami. Navštívit můžete Roháče, Malou Fatru nebo Pieniny.

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu