775622655 info@dobryden.eu

Tento rok byl v mnoha ohledech vysilující a stresující. Je tedy pravděpodobné, že byste si chtěli přes vánoční svátky pořádně odpočinout. Je to ale vůbec možné? Všechno to pečení, vaření, uklízení, zdobení a nakupování. To naopak ještě více unaví. Takže pokud to nechcete letos znovu absolvovat, nabízí se zde jednoduché řešení. Vyražte s nejbližšími někam na vánoční pobyt. Vyhnete se všem nepříjemnostem s přípravou a doopravdy si odpočinete. V hotelech vás čeká nádherná vánoční atmosféra, výborná štědrovečerní večeře a domácí cukroví. Mnohé navíc nabízejí neomezený vstup do wellness, pro vaši maximální relaxaci. Nezní to lákavě? Pokud ano, vybrali jsme pro vás několik vánočních pobytů, ze kterých budete nadšeni. 

 

Krkonošská vánoční pohoda

Vánoce a Silvestr v Krkonoších: Špindlerův Mlýn v Hotelu Esprit *** s polopenzí, slavnostní večeří a zábavou

Pokud si přejete zažít pravé horské Vánoce, jsou Krkonoše rozhodně místo, které vám to splní. Stravte letošní Vánoce v Hotelu Esprit ve Špindlerově Mlýně. Čeká vám jedinečná atmosféra tohoto horského města. V ceně pobytu je obsažena bohatá štědrovečerní večeře a pokud tam zůstanete i na konec roku, čeká vás nezapomenutelná silvestrovská zábava. 

 

Nezapomenutelná vánoční Praha

Praha: Advent, Vánoce i Silvestr v Hotelu Olšanka **** s neomezeným wellness + snídaně a romantická večeře

O vánoční Praze se říká, že je kouzelná a dechberoucí. Ozdobené ulice a obchody, vánoční strom na Staroměstském náměstí nebo vánoční trhy. Je to něco, co by měl každý alespoň jednou vidět. Užijte si proto alespoň část letošních Vánoc v Praze v Hotelu Olšanka. Hotel se nachází blízko centra, takže budete mít vše na dosah. Při příjezdu vás zaručeně příjemně zahřeje welcome drink a když se vrátíte z chladivé procházky, můžete se zrelaxovat ve wellness nebo bazénu. A aby vám nechyběl pohyb, hotel nabízí i neomezený vstup do fitness centra. 

 

Vánoce na sněhu v Krušných horách

Krušné hory: Boží Dar na Vánoce v Hotelu Praha *** s neomezeným wellness a slavnostní večeří + polopenze

Další tradiční horské Vánoce. Můžete nejen netradičně oslavy svátky, ale prozkoumat přírodní krásy Krušných hor a jiné turistické cíle a památky. Je to tedy skvělý kompromis mezi aktivním a odpočinkovým strávením svátků. Navíc budete ubytování v krásném 3-hvězdičkovém Hotelu Praha. Na Štědrý den vás tu čeká luxusní večeře za doprovodu hudby. Totéž vás čeká i na první svátek vánoční, ale tentokrát s živou hudbou. Zároveň můžete neomezeně využívat vířivku a bazén. Nebo se uvolnit v sauně.

Kompletní seznam pobytů najdete zde.

Dobré novinky

Natavte si zasílání našich dobrých novinek

Děkujeme vám. Nyní prosím potvřďte svou registraci v emailu