775622655 info@dobryden.eu

Krásný a unikátní byt se nachází ve švédském Linnéstadenu. Interiér v sobě kloubí původní zachované detaily a dřevěnou podlahu se zrekonstruovanou kuchyní a novou vanou. Z ložnice orientované na jih se navíc nachází velká slunná balkon. Byt je přitom stále na prodej.  

Nová kuchyně

Celkovou rekonstrukcí prošla kuchyně a stala se tak pýchou celého bytu. Podobně jako v případě balkonu je lokalizovaná na jih. Tudíž do ní skrze velká okna proudí mnoho přírodního světla. Pracovní deska je vyrobena z mramoru a ladí tak s klasickým bílým obkladem a velkým porcelánovým dřezem. Velmi elegantně působí také nerezové dvířka skříněk. Podlaha je natřená světle šedou barvou, aby nenarušila jemný tón celé kuchyně.

Obývací pokoj

Z kuchyně vede krátká chodba přímo do obývacího pokoje. Ten se vyznačuje především vysokým stropem. Kromě něj zaujme také krásný bílý štuk na stěnách a tmavá, kontrastující dřevěná podlaha. Centrem pokoje se staly kachlové kamna. 

Ložnice

Ložnice má být především místem k odpočinku. Což tato splňuje na výbornou. Je orientovaná do dvora s velkými dvoukřídlými dveřmi vedoucímu na balkon. Při rekonstrukci byl balkon zvětšen do délky i šířky. Zábradlí na něm je vyrobené z černého lakovaného železa. Stěny ložnice jsou potažené světle hnědou tapetou s jemnými bílými vzory. Podlaha je pak v neutrální bílé barvě, aby pokoj nepůsobil přeplácaně.

Zdroj: entrencemakreli.se