IKEA

IKEA je švédský nábytkářský řetězec, který byl založen v roce 1943 Ingvarem Kampradou. IKEA má více než 450 prodejen ve 50 zemích světa a je největším nábytkářským řetězcem na světě. IKEA nabízí širokou škálu nábytku, bytových doplňků a dekorací za dostupné ceny. Společnost se zaměřuje na jednoduchost, funkčnost a design. IKEA je známá svými plochobalíčkovými výrobky, které jsou snadné na montáž. IKEA také nabízí širokou škálu služeb, jako je doprava, montáž a financování.

IKEA je ideálním místem pro všechny, kteří hledají kvalitní nábytek a bytové doplňky za dostupné ceny. Společnost nabízí širokou škálu výrobků, služeb a poradenství, abyste si mohli vytvořit domov svých snů.

IKEA letáky - katalogy

Seznam letáků a katalogů z kategorie IKEA.


IKEA prodejny

IKEA Praha Zličín

IKEA Praha Zličín

Společnost IKEA je švédský nábytkářský maloobchodní řetězec, který se zaměřuje na prodej a výrobu levného nábytku. Společnost vznikla v roce 1943 a založil ji Ingvar Kamprad jako zásilkovou společnost. V České republice má společnost čtyři obchodní domy z toho dva v Praze, jeden v Brně a jeden v Ostravě. V Praze má IKEA navíc svůj […]


Lokalita:
Vzdalenost: 8931,21 Km