775622655 info@dobryden.eu

Když se řekne interiér ve skandinávském stylu, hodně lidí si představí převážně bílý byt. To ale zdaleka není pravda. Tento styl umí mít elegantní, veselý i barevný. Stačí si s ním vyhrát. Je ale pravda, že sice bílý být nemusí, ale rozhodně může. A takový byt si dnes představíme. Ukážeme vám, že i takhle jednoduše barevně řešený byt může být zajímavý.

Tento byt ve Švédsku z počátku 20. století potřeboval už kompletní přestavbu. A také si jí konečně dočkal. Nově je z něj moderní světlý byt s několika charakteristickými rysy, které z něj dělají vysněný interiér mnoha lidí.

Bílý základ je zde nakombinován se světle béžovou a s odstíny barvy písku. Nejvýraznějším prvkem celého bytu, který musí zaujmout každého, je tmavě šedý lesklý kuchyňský ostrůvek. Ve vší té bílé doopravdy vynikne. Kuchyň je unikátní ještě vysokým stropem s původními korunními lištami. Dalším bodem bytu k zapamatování je v jedné ze dvou ložnic. Jedná se o stěnu s odhalenými cihlami, která barvou do červena rozsvítí celý pokoj.

Zdroj: thenordroom.com

Fotografie: Anders Bergstedt