775622655 info@dobryden.eu

Joanna a Andrzej Komendo-Borowscy si splnili svůj dětství sen – postavili si dvoupatrový dům na stromě ve výšce osmi metrů na okraji Knyszyńského lesa v Podlasí. Dům je harmonicky zakomponován do okolní přírody a nabízí úchvatný výhled na les a zapadající slunce.

Cesta k domu na stromě

Dobrodružství Joanny a Andrzeje s Knyszyńským lesem začalo v roce 2014. Nejprve si postavili 80 metrů vysokou Moose Cottage, která se stala jejich prvním domovem v lese. O několik let později se pustili do stavby domu na stromě, o kterém snili od dětství.

Dům plný komfortu a přírodních detailů

Dům na stromě Na Łośmiu Metrach se skládá ze dvou pater. V prvním patře, které začíná ve výšce 3,5 metru, se nachází útulný obývací pokoj s krbem, funkční kuchyň a koupelna. Druhé patro, ve výšce 8 metrů, je tvořeno prosklenou ložnicí s úchvatným výhledem na les. V obou patrech se nacházejí terasy, které slouží k relaxaci a pozorování okolní přírody.

Při stavbě domu byla velká pozornost věnována zachování okolních stromů. Dům je tak s nimi harmonicky propojen a nabízí jedinečný pocit soužití s přírodou.

Klid a mír v srdci Podlasí

Okolí domu na stromě je ideální pro ty, kteří hledají klid a mír. V bezprostřední blízkosti se nenachází žádné další stavby a mobilní signál je zde slabý. To umožňuje hostům domu plně se odreagovat a ponořit se do krásy okolní přírody.

V blízkosti domu se nachází mnoho zajímavých turistických cílů, jako je vodní nádrž Zarzecany, Kruszyniany s barevnou dřevěnou mešitou a Krynki s největším kruhovým objezdem v Polsku.

Dům na stromě Na Łośmiu Metrach je ideální místo pro:

  • Odpočinek a relaxaci v klidném prostředí
  • Pozorování krásy Knyszyńského lesa
  • Turistické výlety do okolí
  • Prožití jedinečného zážitku z bydlení v korunách stromů
  • Pokud hledáte netradiční a nezapomenutelný zážitek, dům na stromě Na Łośmiu Metrach je pro vás to pravé!

 

Photo credit: Booking.com