Dvojdům, který navrhli architekti ze studia Kubieniec + Długosz, vyniká nejen svým elegantním vzhledem, ale také polohou. Dům se totiž nachází na okraji golfového hřiště a výhled je tak dechberoucí. 

Cílem architektů bylo použít přírodní a materiály a textury v kombinaci s tlumenými barvami. Důležitou byla také funkčnost domu a praktická řešení, která měla ulehčit fungování celé rodině. Přízemí tvoří obývací pokoj spojený s kuchyní, jídelnou a pokojem pro hosty. První patro tvoří soukromé prostory – ložnice, dětské pokoje a koupelna.

Přízemí

V přízemí zůstaly lité stropy, trámy i konstrukční trámy bez omítky. Další zvláštností je stěna mezi obývacím pokojem a pokojem pro hosty, která je prosklená – denní zóna domu tak působí opticky větší. Závěsy, které je možné na průhledné stěně zatáhnout, pak dokáží v případě potřeby zajistit trochu soukromí. Podlahy se v jednotlivých místnostech liší, přesto ale společně tvoří harmonický celek. V obývacím pokoji najdete přírodní dřevěnou podlahu. Ta ladí s tou mikrocementovou v kuchyni. S touto šedou podlahou kontrastuje kuchyňské vybavení v dubové dýze s kamennými pracovními deskami v krémové barvě. Nejkrásnějším na celém přízemí jsou obrovská okna, která umožňují pohled na okolní golfové hřiště.

První patro

I v prvním patře naleznete betonové konstrukční prvky, které byly ponechány bez omítky. S nimi kontrastuje světlý obklad z březovém překližky. Kromě ložnice a pokojů dětí se v prvním patře nachází také hlavní koupelna. Ta je vyvedena v neutrálních barvách s nerezovými detaily jako je baterie či radiátor.