Mezi Santa Barbarou a Santa Ynez v Kalifornii se nachází moderní rezidence s názvem Quarry House. Ta se díky AB design studiu a House of Honey přeměnila ze skromné lesní chatky na luxusní a elegantní bydlení. 

Na obrovském pozemku na kraji dubového lesa se vlastně nachází dvě jednopatrové budovy. Jedna z nich slouží jako prostor pro hosty. Obě se budovy jsou si velmi podobné – černé, čtvercového tvaru s velkými okny. Dřevěná terasa, která je obklopuje umožňuje trávit příjemné chvíle na čerstvém vzduchu. Budovy pak spojuje kamenný chodník na rozsáhlé travnaté ploše.

Dominujícím prvkem interiérů jsou okna s černými rámy, které umožňujíc krásný výhled do okolí. Navíc poskytují vnitřním prostorům hodně přírodního světla. To je dělá vzdušné a opticky větší než jsou. Aby se udržel tento odlehčený styl, na podlahách najdete světlé dřevo, stejně jako na stropu. Kameny, které se našly na pozemku, se využily a staly se zajímavým prvkem celého interiéru. Základní barva všech místností je bílá, kterou rozbíjí černé doplňky a dřevo. Celý interiér tak působí čistě a moderně.

Zdroj: Design Milk

Foto: Jason Rick