Nejvyšší patro domu v Brahegatanu se proměnilo v nádherný podkrovní byt. Zaujme především tím, jak efektivně kombinuje několik různých odstínů šedé, aniž by byt působil nudně nebo jednolitě. Interiér je navíc uspořádán nejen prakticky a funkčně, ale také elegantně. Tento malý byt v centru Stockholmu si tak nemůžete nezamilovat. Přesvědčte se sami. 

Předností celého bytu je, že se na jeho zařízení byly použity samé kvalitní materiály – od dřeva na podlahách, přes vápenec, žulu až ke keramice. Všechno proto, aby byt nejen hezky vypadal, ale také aby se vybavení hned neopotřebilo. Byt se skládá z malé vstupní haly, obývacího pokoje spojeného s kuchyní, koupelny a ložnice. Velikostně se tak hodí pro maximálně dvě osoby.

Obývací pokoj a kuchyně

Obývací pokoj je vzdušný, světlý s velkými okny, které poskytují výhled do okolí. Najde se v něm dostatek prostoru na světlou pohovku a malý jídelní stolek. Obývací pokoj přechází bez jakékoliv oddělení do kuchyně. Pracovní deska je z vápence se zadní okrajovou lištou. Oproti světle šedým stěnám, jsou kuchyňská linka a skříňky tmavě šedé až černé. Krásně tak v interiéru vynikne. A ačkoliv není kuchyňský kout příliš velký, je v něm dostatek úložného prostoru na všechno nádobí a další nezbytnosti. 

Ložnice a koupelna

Ložnice je vyvedená ve stejných barvách jako zbytek bytu. Pozornost upoutají především netradičními úhly. Je tak akorát velká pro dvoulůžkovou postel a prostornou skříň. Přímo k ložnici je připojena koupelna. Podobně jako zbytek bytu, je koupelna stylově a zároveň prakticky zařízená. Na malém prostoru najdete vše potřebné – sprchový kout, pračka v kombinaci se sušičkou a spousta úložného prostoru. Ve studených dnech přijde vhod vyhřívaná podlaha. 

Zdroj: www.entrancemakleri.se