775622655 info@dobryden.eu

Vaše vysněná svatba je blíže, než si myslíte. Svěřte se do rukou týmu Parku Hájenka a váš obřad proběhne v srdci malebné jižní Moravy a v zahradách Lichtenštejnské hájovny. Svatební den se tak zaručeně stane zážitkem, na který budete vzpomínat celý život.

Svatba na jižní Moravě bude nezapomenutelným dnem pro vás i pro vaše nejbližší. V prvé řadě každého okouzlí samotné prostředí, kde se svatba proběhne. Park Hájenka je to totiž areál plný zeleně a unikátní architektury. Máte tedy i plno možností, kam se postavit během focení. V blízkosti se nachází lanový park, který můžete využít po obřadu jako součást zábavy.

V Hájence se postarají o všechno – připraví perfektní obřad, zajistí fotografa i slavnostní oběd. A pokud budete mít zájem, tak vaše hosty čeká organizovaná odpolední zábava (s programy určenými pro dospělé i pro děti), večerní raut a hudba, která bude hrát třeba až do rána. Nemusíte se o nic starat, stačí jen v určený den dorazit.

Svatba jižní Morava: jak na to

Jestliže vás nabídka Parku Hájenka Břeclav zaujala, neváhejte je kontaktovat a jako první si domluvte nezávaznou schůzku. Na základě vašich představ a přání sestaví perfektní nabídku vám na míru. Přesně tak, jak je jedinečný každý pár, tak by měla být jedinečná každá svatba.

Pozvat si můžete až 250 hostů, to je kapacita zahradních prostor. A jestli mezi svatebčany budou také děti je pouze na vás. Dokonce si můžete určit, zda chcete, aby program po obřadu byl pro dospělé a děti, nebo chcete mít program zvlášť pro děti a zvlášť pro dospělé. A jestliže to vaši hosté mají domů daleko, bude pro ně připravené externí ubytování.

Vaše vysněná svatba se v Parku Hájenka na jižní Moravě promění v realitu. Přesvědčte se o tom sami.